Hakkımızda

Hakkımızda

Ser Basım, Türkiye genelinde sektör ayrımı yapmadan her müşterisine hizmet veren bir yapıyla; Sürekli Form, Tabaka Ofset, Etiket, Zarf, Rulo, Dijital Reklam,Tek kullanımlık ürünler, Bayrak üretimi, Promosyon işlerinde hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden itibaren üretimde kaliteyi, zamanında iş teslimini ve hizmette sınırların olmadığını sunarak, Ser Basım hizmetlerine devam edecektir.

Misyonumuz

Matbaa teknolojilerindeki hızlı değişimi, zamanında tam ve doğru olarak takip etmek, müşteri taleplerini, zamanında, kaliteli ve sürekli bir üretim anlayışı ile en uygun fiyata yapmayı, hedef kitlemize en iyi hizmeti vermek için sektördeki gelişmeleri ön planda tutan bir firma olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Ser Basım, satışlarının her aşamasında Güven, Kalite ve sorunsuz hizmet düzeyinin yükseltilmesi, yeterli ve etkin bir şekilde uygulanması, belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişme ve iyileştirilmesinde sorumlu olacaktır.

Kalite Politikamız 

Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.Ser Basım, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vererek, tamamen müşteri memnuniyetinin sağlanmasını başarmayı görev edinmiştir.

Verilen hizmetin kalitesi sayesinde, müşterinin isteklerinin zamanında ve bütçenin dışına çıkmayarak karşılandığını alınan  sonuçlardan anlıyoruz.
Kalite; sürekli olarak geliştirdiğimiz firma felsefemizdir. İlkemiz; üretim ve serviste % 100 müşteri memnuniyetidir .